Вітовський район » Центр пробації
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Центр пробації

 ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

У зв’язку із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та введенням заборони на:

-         перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

-         переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

-         перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

-         відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

-         відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

-         перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

-         самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

 

ДОДАТКОВО ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО

-         особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків;

-         особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;

-         особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРЕБУЮТЬ САМОІЗОЛЯЦІЮ.

 

НАГАДУЄМО!

У разі неможливої особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з представником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)

 

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

 

Отримати інформацію довідкового характеру можна отримати за телефоном (044) 363-01-31 «гаряча телефонна лінія» Центру пробації.

 

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном:

0931662745

Начальник Вітовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Дарина Іванівна Білявська.

 

Дбаємо разом про безпеку суспільства: ми  на службі, ти – вдома.

#ЗупинимоCovid_2019

 

УВАГА! Вітовський районний відділ з питань пробацї ПОВІДОМЛЯЄ:

У зв’язку з пандемією коронавірусу Вітовський районний відділ з питань пробацї переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

 

До кінця карантинного періоду:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливої особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з представником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)

 

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

 

Отримати інформацію довідкового характеру можна отримати за телефоном (044) 363-01-31 «гаряча телефонна лінія» Центру пробації.

 

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном:

0931662745

Начальник Вітовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Дарина Іванівна Білявська.

 

Дбаємо разом про безпеку суспільства: ми  на службі, ти – вдома.

#ЗупинимоCovid_2019

Вітовський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївський області

  Розвиток пробації в Україні. Підсумки реформи 2018 року.
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2019 09:38:38
14Kb Скачать скачать

Пробація – безпечніше суспільство. Огляд результатів роботи за 5 років існування Закону України «Про пробації»

05.02.2020 року Закон України «Про пробацію» відсвяткував своє перше п’ятиріччя і за ці роки пробація досягла успіхів на своєму важкому шляху до безпечнішого суспільства.

З 2015 року по обліку в Вітовському районному відділі пройшло більше 1500 мешканців Вітовському району, тобто це 1500 спільних з клієнтами пробації можливостей до змін їх життя, адже головна мета пробації - безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Однак робота органу пробації в напрямку забезпечення безпеки суспільству не реалізується лише через індивідуальну роботу із клієнтами, а також здійснюється через допомогу в забезпеченні благоустрою місця проживання клієнта пробації. За 5 років майже 50 осіб відбули покарання у виді громадських робіт, а це більше 6000 тисяч годин роботи, яка направлена на покращення територій Вітовського району.

Пробація - цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами, які їх вже вчиняли. Підтвердженням цього є той факт, що відсоток рецидивної злочинності в Вітовському районі складає 0,5% .

Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Наразі головною метою служби є надання можливості та мотивація клієнтів пробації до позитивних змін у житті і тим самим забезпечувати розвиток суспільства, в якому кожний буде відчувати себе у безпеці.