Вітовський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

  СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ!
Формат: DOC | Добавлен: 21/01/2016 13:53:20
30Kb Скачать скачать
  Керівникам підприємств, установ та організацій області, головам профспілкових організацій
Формат: PDF | Добавлен: 31/01/2017 08:21:14
199Kb Скачать скачать

Враховуючи надходження пропозицій та зауважень від громадськості в ході процедури обговорення  містобудівної документації «Детальний план території з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду з земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області», з метою їх розгляду замовником та розробником даної містобудівної документації, громадські слухання, щодо врахування висловлених пропозицій під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, які призначені на 04.09.2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області) переносяться на інші час та дату, про що буде додаткового повідомлено.  


ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,04.09.2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області) будуть проведені громадські слухання щодо містобудівної документації «детальний план території з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду з земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області».


Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території   розроблений з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду із земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше. 


Інформація про основні техніко – економічні показники.

 Основні техніко-економічні показники об’єкту, що проектується:

Вантажообіг – 3750 тис.т/рік.

Загальна кількість працюючих – 245 осіб.

Довжина причальних споруд - до 400 м пог..

Площа території – 11,6 га. 


Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник: Вітовська районна державна адміністрація.

Інвестор, який оплачує проектні роботи: ТОВ «ТРИУМФ МК».

Розробник проекту: ТОВ «ЕКСПЕРТ БУД».

Україна, 54001, м Миколаїв, вул. Спаська, 1

р / р 26004014542301 у ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346

Код ЄДРПОУ 35722408.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Вітовської районної державної адміністрації від 27.07.2017 №282-р. 


 Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану посадову та особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

 Подати пропозиції та ознайомитись з матеріалами містобудівної документації Ви можете у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за адресою: пр. Богоявленський, 306, м. Миколаїв у робочі дні з 08:00 год. до 16:00 год. до 01.09.2017 року включно (відповідальна особа – Некрасов Сергій Вікторович, телефон +38 0512 62-02-49, і на офіційному сайті Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за посиланням http://vitovska.mk.gov.ua. 


Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

 Подати пропозиції та ознайомитись з матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за адресою: пр. Богоявленський, 306, м. Миколаїв у робочі дні з 08:00 год. до 17:00 год. до 15:00 01.09.2017 року включно (відповідальна особа – Некрасов Сергій Вікторович, телефон +38 0512 62-02-49, і на офіційному сайті Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за посиланням http://vitovska.mk.gov.ua. 


Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

 Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території  приймаються Вітовською районною державною адміністрацією за адресою: м.Миколаїв,  вул. Богоявленська, 306, каб.№308, щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Строк подання пропозицій та зауважень з 03 серпня 2017р. до 02 вересня 2017 р.


Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, оприлюднення, експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

 Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану території  відбудуться 04 вересня 2017 року о 10:00 у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області).

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.  

Оголошення

Калинівська сільська рада має намір передати в довгострокову оренду

13/12/2016

нерухоме майно комунальної власності територіальної громади села Калинівка у вигляді нежитлової будівлі колишньої бібліотеки площею 135,1 кв.м., розташованої за адресою : Миколаївська область, Вітовський район, с.Калинівка, вул. Свободи ( вул.Леніна ) буд. 85. Мета використання приміщення – розміщення кафе без права продажу товарів підакцизної групи. Вартість об’єкту за незалежною оцінкою станом на 30.09.2016 року без ПДВ – 38230,00 гривень. Об’єкт оренди перебуває на балансі Калинівської сільської ради. Умови передачі майна в оренду : 1. Початковий розмір орендної плати визначається відповідно до мети використання об’єкту оренди на підставі незалежної експертної оцінки майна. 2. Сплата завдатку у розмірі місячної орендної плати протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди. 3. Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати ( щомісяця, не пізніше 20 числа поточного місяця ). 4. Ефективне використання орендованого майна за цільовим призначенням . 5. Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню і псуванню, утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки, підтримання орендованого майна в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням фізичного нормального зносу, здійснення заходів протипожежної безпеки. 6. Термін дії договору оренди : 49 років. Усі витрати, пов’язанні з укладанням договору оренди, його нотаріальним посвідченням, реєстрацією, тощо бере на себе Орендар. 7. Компенсація протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкту оренди та її рецензування, а також на публікацію оголошення про намір передачі майна в оренду за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації ( включається до проекту договору ). 8. Вартість комунальних послуг, витрат на утримання орендованого майна не входять до складу орендної плати. 9. Податок на землю не входить до складу орендної плати. Відшкодування витрат за комерційне користування земельною ділянкою здійснюється за окремими рахунками на підставі договору, укладеному з надавачем послуг. 10. Проведення орендарем невід’ємних поліпшень до об’єкту оренди не підлягає відшкодуванню за рахунок орендної плати та не дає права отримання орендованого майна у власність. Бажаючими отримати в оренду майно комунальної власності територіальної громади села Калинівка подається заява та такі документи : а) юридичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності : - документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи ; - засвідчена ( нотаріально ) копію установчих документів та копію реєстраційних документів; - копія довідки органу статистики про включення орендаря до ЄДРПОУ; - копія довідки про взяття на облік платника податку ; - відомості про фінансове становище з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованості ; - довідка про те, що до нього не порушено справу про банкрутство; б) фізичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності: - засвідчена копія витягу з реєстру про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи; - копія паспорту ; - декларація про доходи. Для всіх учасників конкурсу: в) зобов’язання щодо виконання договірних умов ; г) додаткові пропозиції до договору оренди ; д) пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати та інших оплат. Заяви про оренду приймаються за адресою : Миколаївська область, Вітовський район, с.Калинівка, вул. Соборна ( вул.Фрунзе ) № 9 протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення про намір в районній газеті « Вісник Жовтневщини ». Довідки за телефоном : 68-84-50.

Всі оголошення →