Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Технічний регламент для отримання дозволів

 Вимоги до Довіреності

Довіреність юридичної особи

Довіреність від імені юридичної особи видається її органом або особою,  уповноваженою на це її установчими документами, та скріплюється печаткою цієї юридичної особи.
Довіреності, що видаються юридичними особами, не вимагають нотаріального посвідчення, оскільки вони посвідчуються безпосередньо організацією шля­хом підписування керівником організації та скріплюються пе­чаткою. 
Довіреність фізичної особи, фізичної особи – підприємця повинна бути посвідчена нотаріально.
У разі неподання оригіналу належним чином оформленої довіреності, можлива подача копії такої довіреності, яка повинна бути нотаріально посвідчена.
Нотаріуси посвідчують довіреності, складені від імені фізичної особи або юридичної особи, на ім’я однієї або кількох осіб з чітко визначеними юридичними діями, (подання, підписання та отримання відповідних документів, здійснення тих чи інших дій, тощо).
У тексті довіреності мають бути зазначені місце і дата її складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження/юридична адреса юридичної особи) представника і особи, яку представляють, а в необхідних випадках і посаду, яку вони займають.
Довіреність повинна мати всі необхідні реквізити: місце і да­ту складання, строк дії (прописом), прізвище, ім´я, по батькові довірителя та довіреної особи (повну назву юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження юридичної особи) пред­ставника та особи, яку представляють, а за необхідності - поса­ду, яку вони обіймають, коло повноважень. Відсутність у довіреності дати вчинення робить її недійсною. Іншим обов'язковим реквізитом є підпис довірителя, а для довіреності, яка видається від імені юридичної особи — прикладення печатки цієї юридичної особи.

 

  Зразок довіреності
Формат: DOC | Добавлен: 07/02/2013 21:32:48
22Kb Скачать скачать

 Нова унікальна послуга для підприємців Миколаївської області!

Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області спільно з Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О.Гмирьова відкривають
МЕРЕЖУ ДИСТАНЦІЙНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ
З 23 жовтня 2013 року в Центральних районних бібліотеках Миколаївської області Ви маєте можливість отримати консультаційні послугу з питань ведення підприємницької діяльності в режимі онлайн абсолютно безкоштовно!
Мета діяльності: розвиток малого підприємництва на території Миколаївської області шляхом підвищення рівня інформаційної підтримки підприємців та осіб, які бажають розпочати власну справу.
Порядок роботи
 1. Мережа дистанційних консультаційний центрів (далі МДКЦ) надає послуги консультування, які здійснюються в режимі онлайн в програмному забезпечення Scype.
 2. Одержувачами послуг дистанційного консультування можуть бути:
 • юридичні особи - суб'єкти малого підприємництва;
 • фізичні особи-підприємці;
 • громадяни, які бажають займатися підприємницькою діяльністю на території Миколаївської області.
 1. Послуги дистанційного консультування надаються щопонеділка та щосереди з 14.00 до 16.00.
 2. Спеціалісти МДКЦ надують послугу консультування з таких питань:
 • відкриття підприємництва;
 • ведення підприємницької діяльності (менеджмент, маркетинг, фінанси, оподаткування, тощо);
 • закриття власного бізнесу.
Питання, що не пов’язані з підприємницькою діяльністю, не розглядаються.
 1. Запити на консультацію обробляються в порядку черги звернень.
 2. Один користувач має право звернутися до МДКЦ не більше ніж з двома непов’язаними між собою питаннями протягом однієї консультації.
 3. Рекомендований час проведення консультації 15 хвилин.
Додаткова інформація:
Гаряча лінія: (0512) 37-67-86 Тел.: (093) 348-58-38 www.consult-center.com.ua