Вітовський район » Головна » Актуальна інформація
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Актуальна інформація


2017 рік

Інформуємо, з 22 по 27 серпня 2017 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройде Національний Сорочинський ярмарок.

Організатор ярмарку запрошує підприємства та установи області презентувати свої здобутки.

Умови участі:

- організаційний внесок кожного учасника за одне місце — 2500 грн.;

- ваpтicть одного необладнаного експозиційного місця на центральній алеї — 5520 грн., на cxiдній або західній алеях — 3060 грн.; одного кутового експозиційного місця на центральній алеї — 6000 грн., східній або західній алеях — 3420 грн.

Більш детальна інформація про умови участі в ярмарку за посиланням: https://yarmarok.in.ua/.

Організатор ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Для довідок тел.: (0532) 697-020, 697-021, e-mail: www.yarmarok.in.ua. 


 


Публічний звіт голови Вітовської районної державної адміністрації про підсумки роботи за 2016 рік

Заслуховування публічного звіту голови Вітовської районної державної адміністрації Демчука О.М. про підсумки роботи за 2016 рік відбудеться 24 лютого 2017 року об 11.00 у Великій залі засідань (м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 306).

Регламент публічного звіту:

11.00-11.20 – офіційний виступ голови райдержадміністрації;

11.20-11.40 – запитання та відповіді.

Запрошуємо представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і представників засобів масової інформації.

Відповідальний структурний підрозділ – відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації — начальник відділу Кір’якова Ольга Олександрівна, контактний телефон 600250; сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації — завідувач сектору Огерь Марія Павлівна — контактний телефон 600242

vitovska@mk.gov.ua


Рішення Вітовської районної ради від 24 грудня 2016 року №13 Про районний бюджет Вітовського району на 2017 рік

 


 

Проект

РІШЕННЯ

Про відзнаку Вітовського району – нагрудний знак

«За заслуги перед Вітовщиною»

 

         Відповідно до статей 2, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію голови Вітовської райдержадміністрації щодо запровадження відзнаки  Вітовського району - нагрудний знак              «За заслуги перед Вітовщиною», районна рада

 ВИРІШИЛА: 

1. Запровадити відзнаку Вітовського району – нагрудний знак «За заслуги перед Вітовщиною».

2. Затвердити Положення про відзнаку Вітовського району - нагрудний знак «За заслуги перед Вітовщиною», що додається.

3. Затвердити ескіз   відзнаки Вітовського району — нагрудний знак    «За заслуги перед Вітовщиною», що додається.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної політики, культури, освіти і молоді, духовності та спорту, роботи з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                    І.С.Матвєєв


                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                           рішенням районної ради

                                                                                 від _____ №______

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про відзнаку Вітовського району – нагрудний знак 

"За заслуги перед Вітовщиною»”

         1. Відзнака Вітовського району- нагрудний знак "За заслуги перед Вітовщиною" (далі – нагрудний знак) установлена для відзначення за значні особисті заслуги перед громадою Вітовського району, вагомий внесок у будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток району, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, високу професійну майстерність.

         2. Нагрудним знаком  нагороджуються мешканці Вітовського району,  Миколаївської області та інших регіонів України.

         3. Особа може бути нагороджена даною відзнакою лише один раз.

         4. Подання про відзначення нагрудним знаком вноситься до райдержадміністрації та районної ради керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування. Подання, як правио, вноситься не пізніше як за 30 днів до нагородження.

         5. Висунення кандидатур до нагородження відзнакою здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, у трудових колективах органів, установ, організацій, підприємств незалежно від типу, форми власності та господарювання, тощо.

         6. До подання на кожну особу, яка представляється до нагороження нагрудним знаком, додаються такі документи:

- характеристика із зазначенням відомостей про досягнення особи, яка представляється до нагородження відзнакою. У разі представлення до нагородження  підприємства, організації, установи або у разі представлення до нагородження адміністративно-територіальної одиниці чи юридичної особи, трудового колективу надається відповідна історична довідка.

- копія паспорту;

- відомості про інші відзнаки і нагороди.

         У разі подання документів у неповному обсязі, неналежним чином або неякісно оформлених та з порушенням інших вимог цього Положення, подання, не розглядається, а документи повертаються суб’єкту подання.

         7. Матеріали про нагородження опрацьовуються відповідальним працівником і не пізніше ніж за 20 календарних днів до відповідної дати списки на нагородження разом з доданими до подання документами подаються на затвердження  голові Вітовської райдержадміністрації та голові Вітовської районної ради.

         8. Після затвердження головою Вітовської райдержадміністрації та головою Вітовської районної ради нагородні матеріали надходять до загального відділу виконавчого апарату Вітовської райради для підготовки відповідного розпорядження голови Вітовської районної ради.

         9. Вручення нагрудного знаку проводиться урочисто.

         10. Вручення нагрудного знаку проводить, як правило, голова райдержадміністрації та голова райради.

         11.Облік нагороджених нагрудним знаком Вітовської райдержадміністрації та Вітовської районної ради, здійснюється  виконавчим апаратом районної ради.

         12. Особи, удостоєні відзнаки, носять нагрудні знаки до них з правого боку грудей, які розміщуються після знаків державних нагород України.

         13. Особи, удостоєні відзнаки згідно цього Положення, повинні дбайливо ставитися до збереження нагрудних знаків.

         14. Нагрудний знак виготовляється із жовтого металу і має форму кола діаметром 32 мм. На лицьовому боці медалі у центральній частині  зображено білий хрест, в центрі якого знаходиться малий герб Вітовського району. По верхньому півколу нагрудного знаку - напис «За заслуги».

         По нижньому півколу нагрудного знаку– напис «Перед Вітовщиною»".

         На зворотному боці нагрудного знаку, в центрі вміщено напис у п’яти рядках: "Відзнака Вітовського району Миколаївської області», у верхній частині - малий герб України . У нижній частині - порядковий номер".

         Усі зображення і написи рельєфні.

         Нагрудний знак має випуклий бортик з обох боків.

         За допомогою вушка з кільцем нагрудний знак з'єднується зі стрічкою, протягнутою через кільце і складеною вдвоє із загнутими біля кільця кутами. На зворотному боці стрічки у верхній частині - застібка для прикріплення нагрудного знаку  до одягу.

         Стрічка нагрудного  знаку шовкова муарова з поздовжніми смужками: синього, з боків, кольору шириною по 5 мм, дві смужки жовтого кольору – по 2 мм, та зеленої смужки в центрі - 14 мм. Довжина стрічки у складеному вигляді – 55мм.

_________________________________

  Про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ у м. Миколаїв по профілактиці виробничого травматизму та забезпеченню соціальних гарантій працюючих в І півріччі 2016 році
Формат: DOC | Добавлен: 13/07/2016 15:31:19
47Kb Скачать скачать
  Інформація щодо отримання кредиту на придбання житлового будинку (квартири), отримання кредиту на будівництво, отримання кредиту на спорудження інженерних мереж (газифікації, водопостачання, електричного опалення), заходи з енергозбереження, отримання к
Формат: DOC | Добавлен: 30/06/2016 15:32:27
103Kb Скачать скачать
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!
Формат: DOC | Добавлен: 24/07/2014 13:56:39
48Kb Скачать скачать
  веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України
Формат: DOC | Добавлен: 10/09/2014 17:48:03
329Kb Скачать скачать
  ПАМ'ЯТКА першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів
Формат: DOC | Добавлен: 29/01/2015 11:17:43
41Kb Скачать скачать
  заходів з енергозбереження та енергоефективності: Програма Уряду
Формат: PDF | Добавлен: 06/04/2015 09:31:24
3284Kb Скачать скачать
  З 1 КВІТНЯ 2015 РОКУ НОТАРІУСИ ОТРИМАЛИ ПРАВО ПРОВОДИТИ РЕЄСТРАЦІЮ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Формат: DOC | Добавлен: 21/04/2015 11:01:32
59Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови Жовтневої РДА Про розроблення детального плану території
Формат: DOC | Добавлен: 26/06/2015 14:28:39
17Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови Жовтневої РДА Про розроблення детального плану території
Формат: DOC | Добавлен: 26/06/2015 14:33:07
17Kb Скачать скачать
  Детальний план території для розміщення автомобільного шляху в межах території Галицинівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області
Формат: PDF | Добавлен: 20/07/2015 12:07:07
2170Kb Скачать скачать
  Детальний план території для розміщення під’їзного залізничного шляху в межах території Галицинівської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області
Формат: PDF | Добавлен: 20/07/2015 12:06:20
2170Kb Скачать скачать
  Про реалізацію Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"
Формат: DOCX | Добавлен: 08/12/2015 15:51:45
29Kb Скачать скачать
  Верховна Рада прийняла закон, який розширює повноваження органів місцевого самоврядування з надання адмінпослуг
Формат: DOCX | Добавлен: 11/12/2015 09:38:33
35Kb Скачать скачать
  Вам заборгували виплату заробітної плати?
Формат: DOC | Добавлен: 15/11/2016 15:19:29
27Kb Скачать скачать
  Компенсація роботодавцю ЄСВ за створення нових робочих місць
Формат: DOCX | Добавлен: 16/11/2016 15:48:08
14Kb Скачать скачать
  Обов’язки працівника виконувати нормативно-правові акти з охорони праці.
Формат: DOC | Добавлен: 27/12/2016 09:47:50
24Kb Скачать скачать
  Офіційне оформлення трудових відносин – основа соціальної захищеності працівника
Формат: DOC | Добавлен: 27/12/2016 09:48:08
41Kb Скачать скачать
  Основні завдання колдоговірної роботи на 2017 рік
Формат: DOC | Добавлен: 27/12/2016 09:48:22
31Kb Скачать скачать