Вітовський район » Головна » Актуальна інформація » 2017 рік
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

2017 рік

  Вітовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу
Формат: PDF | Добавлен: 27/11/2017 10:50:26
178Kb Скачать скачать
  Увага! Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВДВРХ) наближається!
Формат: PDF | Добавлен: 27/11/2017 10:56:37
167Kb Скачать скачать
  АНОНС IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»
Формат: PDF | Добавлен: 13/11/2017 13:41:32
515Kb Скачать скачать
  ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!
Формат: PDF | Добавлен: 12/10/2017 07:48:50
197Kb Скачать скачать
  Рекомендації щодо виконання низки норм та інструкцій для убезпечення галузі бджільництва від отруєння бджіл хімікатами
Формат: PDF | Добавлен: 10/05/2017 12:52:41
149Kb Скачать скачать
  АГРАРНІ РОЗПИСКИ
Формат: PDF | Добавлен: 15/05/2017 10:44:33
192Kb Скачать скачать
  «Про скарги громадян у сфері обігу харчових продуктів»
Формат: PDF | Добавлен: 16/06/2017 08:06:16
71Kb Скачать скачать
  Сергій Савчук: Інвестори із Швейцарії розглядають можливість виробництва інноваційних сонячних панелей в Україні
Формат: PDF | Добавлен: 14/08/2017 07:34:29
170Kb Скачать скачать
  «Про роботу Вітовського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області по забезпеченню соціальних гарантій працюючих та профілактиці виробничого травматизму»
Формат: PDF | Добавлен: 13/11/2017 11:17:24
183Kb Скачать скачать

Враховуючи надходження пропозицій та зауважень від громадськості в ході процедури обговорення  містобудівної документації «Детальний план території з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду з земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області», з метою їх розгляду замовником та розробником даної містобудівної документації, громадські слухання, щодо врахування висловлених пропозицій під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, які призначені на 04.09.2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області) переносяться на інші час та дату, про що буде додаткового повідомлено.  

 


ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», 04.09.2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області) будуть проведені громадські слухання щодо містобудівної документації «детальний план території з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду з земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області».


Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території   розроблений з метою відведення земельної ділянки орієнтовною площею 11,6 га в оренду із земель водного фонду та подальшою зміною її цільового призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (розміщення перевантажувального терміналу) із земель державної власності в межах території Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше. 


Інформація про основні техніко – економічні показники.

 Основні техніко-економічні показники об’єкту, що проектується:

Вантажообіг – 3750 тис.т/рік.

Загальна кількість працюючих – 245 осіб.

Довжина причальних споруд - до 400 м пог..

Площа території – 11,6 га. 


Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник: Вітовська районна державна адміністрація.

Інвестор, який оплачує проектні роботи: ТОВ «ТРИУМФ МК».

Розробник проекту: ТОВ «ЕКСПЕРТ БУД».

Україна, 54001, м Миколаїв, вул. Спаська, 1

р / р 26004014542301 у ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346

Код ЄДРПОУ 35722408.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Вітовської районної державної адміністрації від 27.07.2017 №282-р. 


 Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану посадову та особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

 Подати пропозиції та ознайомитись з матеріалами містобудівної документації Ви можете у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за адресою: пр. Богоявленський, 306, м. Миколаїв у робочі дні з 08:00 год. до 16:00 год. до 01.09.2017 року включно (відповідальна особа – Некрасов Сергій Вікторович, телефон +38 0512 62-02-49, і на офіційному сайті Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за посиланням http://vitovska.mk.gov.ua. 


Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

 Подати пропозиції та ознайомитись з матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за адресою: пр. Богоявленський, 306, м. Миколаїв у робочі дні з 08:00 год. до 17:00 год. до 15:00 01.09.2017 року включно (відповідальна особа – Некрасов Сергій Вікторович, телефон +38 0512 62-02-49, і на офіційному сайті Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області за посиланням http://vitovska.mk.gov.ua. 


Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

 Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території  приймаються Вітовською районною державною адміністрацією за адресою: м.Миколаїв,  вул. Богоявленська, 306, каб.№308, щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Строк подання пропозицій та зауважень з 03 серпня 2017р. до 02 вересня 2017 р.


Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, оприлюднення, експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

 Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану території  відбудуться 04 вересня 2017 року о 10:00 у приміщенні Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області (вул. Центральна,1, с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області).

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.