Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Бібліотечна система району

  Централізована бібліотечна система Вітовського району Миколаївської області

54050, м. Миколаїв, вулиця Янтарна, 61,

тел. 60-05-78

ІІ поверх

Директор: Остафійчук Тетяна Григорівна

Офіційний сайт

Українська бібліотечна асоціація

Бібліотечний автобам

 СПАСИБІ нашій Надії Іванівні!

У багатьох країнах світу називають лікарів « мій»  або « наш», так і ми, мешканці села Українка, називаємо нашого фельдшера: «Наша Надія Іванівна». Вона для нас уособлення справжнього лікаря, людина номер один в громаді.  Чим керується у своїй діяльності? «Не можу відмовити у допомозі».  Таким є її життєве кредо. Сьогодні, коли  клятва Гіппократа відійшла на останній план, а головним є гроші , особиста винагорода, є люди, які не порушили свої внутрішні цінності і кожен день служать для нас прикладом непохитної відданості совісті. Саме такою є Надія Іванівна. Ми пишаємося, тим, що нашим здоров’ям опікується справжній професіонал, людина, яка йде в ногу з часом, завжди навчається  щоб не втрачати кваліфікацію, вивчаючи нове в медицині. На сьогодні багато сіл не мають власних амбулаторій, заздрять  і називають нашу «останнім форпостом здоровя».

Людей, кому допомогла Надія Іванівна стати на ноги, у селі багато. Адже трудова дорога веде свій початок з 1978року, коли молодим фахівцем  розпочала свою діяльність у нашому селі. Думаю, вона вам багато  може розповісти цікавого з свого досвіду роботи, навіть дати рецепт молодості: «просто все життя у русі, всюди пішки або бігом», адже немає медичного транспорту, яким має бути забезпечена  амбулаторія … І справді, рух – велика сила!

Сезонний вірус  грипу і ГРВІ у цьому році був особливо важким, середній показник відвідувань АЗПСМ  в день складав 30 осіб! І це на 1210 жителів громади. З початку року до 6 березня  до Надії Іванівни звернулося за допомогою 720 осіб. Проводилося  лікування хворих на денному стаціонарі , до 8 осіб в день!

На моє переконання, сільські медики завжди були більш кваліфікованими, уважними, чуйними, адже живуть вони серед нас і знають нас і наші родини, а ми знаємо їх. Колись були земські лікарі, які користувались повагою у людей, тепер їх звуть сімейними лікарями . Якщо у місті хворому не сподобався лікар, він піде до іншого, а в селі місцеві жителі самі вкажуть на двері не професіоналу, хаму.  Нашій  сільській громаді справді пощастило, адже ми і в день і в ночі маємо змогу звернутися до людини,  якій довіряємо і вона завжди прийде на допомогу. Так, людська довіра і повага легко не дається, але наша Надія Іванівна давно вже її має і відчуває підтримку і повагу з боку  людей . Тож, дозвольте наша шановна Надія Іванівна, висловити Вам слова подяки від всіх мешканців села за Вашу працю і професіоналізм, побажати Вам наснаги у роботі, спокою у душі і вдячних пацієнтів. Хай весняне довгоочікуване сонечко принесе щастя і радість у Ваш дім!Бажаємо Вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості на багато весен, кохання і гармонії! Хай у вашій душі завжди цвіте весна, у родині завжди буде лад, тепло і затишок. Хай ніщо не затьмарить вашого настрою  кожного дня!

Хай вам щастить в усьому, а Бог допомагає в усіх справах.