Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Відкриття ФАПів в селах Партизанське та Благодатне

09/10/2017

У Вітовському районі з початку року відкрито після ремонту вже четвертий медичний заклад, кожен з яких, окрім якісного ремонту, має пристойне медичне оснащення. Наглядним прикладом є Котляревська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерський пункт в с. Каравелове та відкриті сьогодні, 09 жовтня, після ремонту ФАПи в селах Партизанське та Благодатне. Реалізація цих проектів – це результат плідної співпраці райдержадміністрації, районної ради та сільських, селищних рад.

Голова РДА О. Демчук:

«Приємно спостерігати за розвитком громади – за тим, як в селах ремонтується освітні заклади, будинки культури, ФАПи, амбулаторії. Як з «нуля» будуються очисні колектори, нові мережі водопостачання, школи. Як на темних сільських вулицях спалахують сучасні ліхтарі.»

На здійснення ремонтних робіт з районного бюджету було виділено 291тис.088грн., з них:

- ФАП в с. Благодатне - 125тис.216грн.

- ФАП в с Партизанське - 165тис.872грн.

Оглянути заклад після ремонту приїхали очільники району Олександр Демчук та Ігор Матвєєв, головний лікар КУ «Вітовський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Павло Цопа. Гостинно зустрічала поважних гостей Партизанський сільський голова Валентина Кердікашвілі.

Більше фото ТУТ

Вітовська РДА

Всі новини →