Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Це життя та здоров’я наших дітей

06/10/2017

Сьогодні, 6 жовтня, голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук провів термінову нараду за висновками обстеження будівельних конструкцій Каравелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів які проводились з метою визначення та оцінки їх технічного стану.

За висновками приміщення освітнього закладу знаходиться в аварійному стані 4 класу: фундамент почав руйнуватись, несуча стіна втрачає вертикальну стійкість і почала давати тріщини. Необхідно негайно виключити перебування людей в зоні можливого обвалення будівельних конструкцій та припинити експлуатацію об’єкта, а також вжити заходів, які унеможливлять таке обвалення до проведення ремонту, підсилення та заміну аварійних конструкцій Олександр Демчук наголосив на першочерговості вирішення питання з навчанням дітей. Було запропоновано переведення учнів молодших класів з першого по четвертий в приміщення дошкільного навчального закладу Каравелівської сільської ради, в якому є відповідні приміщення, а класи з п’ятого по дев’ятий разом з викладачами до Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Це одразу узгодили з директорами навчальних закладів. Вирішено питання з перевезенням учнів з с. Каравелове до с. Мішково-Погорілове. Голова райдержадміністрації надав доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту Роману Крайніку разом з начальником фінансового управління РДА Людмилою Бергер винести питання по паливу для перевезення дітей на позачергову сесію районної ради, пленарне засідання якої заплановане на 11 жовтня.

Також Олександр Миколайович звернувся до Каравелівської сільської голови Наталі Павловської з проханням допомогти з організацією перевезення до М-Погорілівської ЗОШ необхідної кількості парт, стільців, книжок та іншого необхідного обладнання. Окремо голова РДА наголосив на необхідності, як найскорішого повідомлення батьків про закриття приміщення ЗОШ на ремонт та про переведення навчального процесу в інший населений пункт.

Окремо піднято питання стану дороги по, якій планується перевезення дітей. Олександр Демчук невідкладно зв’язався з першим заступником служби автомобільних доріг Андрієм Крістенко та домовився про проведення ремонту зазначеної ділянки дороги в найкоротші строки. Відповідне доручення про винесення питання, щодо виділення коштів в сумі 200 тисяч грн. для здійснення ремонтних робіт на розгляд сесії, надано начальнику фінуправління Людмилі Бергер.

Також очільник району наголосив на терміновості розробки проектної документації для укріплення фундаменту приміщення ЗОШ по всьому периметру. За результатами оціночної вартості робіт буде прийнято рішення чи варто вкладати кошти в ремонт будівлі, чи можливо краще побудувати нову початкову школу з використанням сучасних технологій.

Варто зазначити, що Каравелівська ЗОШ І-ІІ ст. знаходиться в приміщенні переобладнаного гуртожитку, який був збудований в 1969 року, як тимчасове приміщення для працівників колгоспу, зі строком експлуатації 50 років.

Вітовська РДА

Всі новини →