Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Ви джерело мудрості.

06/10/2017

Про це очільник району Олександр Демчук говорив під час святкових заходів присвячених святкуванню Дня людини похилого віку, які проходили в Палаці культури смт. Первомайське.

Голова райдержадміністрації привітав присутніх на заході представників «золотого» віку Первомайської громади, побажав всім міцного здоров’я, мирного неба, достатку та благополуччя:

«Ви джерело мудрості. Ваш життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви приклад для наслідування. – зазначив Олександр Демчук. - Дякуємо за ваш внесок у патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за любов до України. Бажаємо вам здоров’я, безхмарного мирного неба, сил та наснаги, даруйте тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя!»

З теплими словами привітань до поважних первомайців звертались голова ради ветеранів району Людмила Тарко, помічник Народного депутата України Олександра Жолобецького Сергій Любімов, депутат районної ради Олексій Саділенко, колективи місцевого Палацу культури, освітяни, медпрацівники, школярі, наймолодші вихованці дитячого садочка та багато багато інших.

Цього ж дня Олександр Демчук завітав з подарунками та теплими словами привітань до Кононової Євгенії Федорівни, 1932 року народження. Євгенія Федорівна гостинно зустріла гостей, за теплою бесідою розповіла про свій життєвий шлях та ласкаво запросила голову РДА на свій 90-річний день народження.

Нагадаємо, що цього року за ініціативи голови Вітовської РДА Олександра Демчука були виділені кошти з районного бюджету у сумі 10тис.000грн на подарунки до Дня людей похилого віку одиноким жителям району, які знаходяться на обслуговуванні в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вітовського району та отримують мінімальну пенсію.

Всі новини →