Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Меморандум про взаємне співробітництво

20/12/2017

З метою розширення переліку надання соціальних послуг малозахищеним верствам населення району, начальником управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації  Кулик І.В. та головою громадської організації  «Незалежна соціальна адвокація та правозахист»  Добридник Т.В., 20 грудня 2017 року підписано «Меморандум про взаємне співробітництво та порозуміння у сфері правової підтримки та врегулювання конфліктів».  

Співробітництво у цій галузі надасть можливість жителям району підвищити рівень обізнаності громадян про їхні права та свободи, шляхи їх реалізації та способи їх відновлення у разі порушення.

Партнерство між системою безоплатної правової допомоги та управлінням  має на меті задоволення правових потреб громад, правової освіти населення, сприяння ефективній діяльності системи безоплатної правової допомоги, інтеграції первинної та вторинної правової допомоги, керуючись загальною декларацією прав людини, міжнародним пактом про громадянські та політичні права, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, іншими міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких, надана Верховною Радою України, Конституцією України, Законами України «Про безоплатну правову допомогу»,  «Про соціальний діалог в Україні»,   «Про надання соціальних послуг», «Про державний стандарт соціальної послуги посередництва (медіації)» іншими нормативно-правовими актами, спрямованими на реалізацію та захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, доступність правосуддя.

«Центр з надання правової підтримки та врегулювання конфліктів»  планує здійснювати правове консультування населення Вітовського району щочетверга з 11-00 до 14-00 год. у приміщенні управління соціального захисту населення Вітовської  райдержадміністрації

УСЗН РДА

Всі новини →