Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Руйнуємо міфи! Протистоїмо пропаганді!

04/04/2018

Почали потроху втілювати «мрію» в життя. Зустрівся з науковцями, істориками та тими, кому небайдужа доля та історія району. Маємо на меті відновити історичну справедливість, зібрати всі факти про історію Вітовського району з моменту його заснування і по теперішні часи в одній книзі, видання якої покладе край пропаганді та всім нісенітницям, які були нав’язані нам Радянським Союзом та Росією, про те, що до приходу на землі сучасного Корабельного району (тоді Вітовка, колись районний центр Жовтневого району) князя Потьомкіна, тут нічого не було – вужі повзали та жаби квакали)))). Показати всім, що ця земля має свою власну, більш глибоку історію.

Хочемо, щоб наша спільна праця в цьому напрямку сколихнула суспільство не лише нашого району, але й міста Миколаєва. Бо як виявляється район міста має більш ніж шісотрічну історію, тоді коли м. Миколаєву лише 229 років.

Дякую за допомогу, розуміння, співпрацю та підтримку голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голові Вітовської районної ради Ігорю Матвєєву, голові громадської організації «Символи Миколаєва» Георгію Савченку, голові Вітовського українського товариства Віктору Мниху, депутатам районної ради Олександру Ярмошевичу, Валерію Мурзі, Тетяні Остафійчук, завідувачу сектора культури райдержадміністрації Сергію Гололобову.

Олександр Демчук

Більше фото ТУТ

Всі новини →