Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Пожежна безпека та реформа освіти.

05/04/2018

Про це йшла мова під час наради з директорами освітніх та виховних закладів району.

Голова райдержадміністрації Олександр Демчук звернув увагу присутніх на необхідності проведення учбових пожежних тривог в усіх закладах освіти, дитячих садочках. Наголосив на перевірці всіх пожежних виходів, забезпечення вільного доступу до них, з відповідними позначками про те, що це – «пожежний вихід». Також очільник району доручив тримати питання пожежної безпеки на постійному контролі, перевірити справність всіх вогнегасників та пожежних гідрантів.

Начальник Вітовського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій в Україні у Миколаївській області Станіслав Литвинюк у своєму виступі зосередив увагу на правилах пожежної безпеки у закладах освіти.

Також під час нарад голова РДА наголошував на необхідності створення опорних шкіл на території Вітовського району. «Не може існувати школа, де в класі навчаються двоє учнів. Неможливо отримати високий рівень знань, коли вчитель, не маючи відповідної матеріально-технічної бази, буквально на пальцях пояснює фізичні процеси або хімічні реакції. – зазначив Олександр Демчук. – Це не вина вчителя, це спадок застарілої системи освіти, брак коштів та їх нераціональне використання. Створення опорних шкіл покликано вирішити ці проблеми. У нас в районі є наочний приклад – Первомайська опорна школа». Окремо голова РДА акцентував увагу на реформі самого освітнього процесу, необхідності обміну досвіду зі школами інших регіонів держави, які змогли адаптувати затверджену Міносвітою програму під альтернативну модель викладання.

Вітовська РДА

Більше ТУТ

Всі новини →