Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Шукачам роботи - служба за контрактом.

11/04/2018

Для забезпечення укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом, Вітовський  районний центр зайнятості працює спільно з Державною прикордонною службою України . Кожного м’ясця  проходять зустрічі представників військових частин з клієнтами центру зайнятості, це чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років.

11 квітня відбулася чергова зустріч. Цього разу до шукачів роботи (їх було 8 осіб), прийшов начальник групи з добору в Миколаївській області окремого регіонального центру укомплектування Азово - Чорноморського регіонального управління (АЧРУ) ДПСУ – підполковник Вахницький Вадим.

Бажаючі служити за контрактом отримують не лише достойну заробітну плату, а й певні переваги: речове та продовольче забезпечення, безкоштовна медична допомога та ін.. На зустрічі, розповідали про терміни контрактної служби, соціальні гарантії військовослужбовців та їх сімей, наявні вакансій. Найбільш потрібні сьогодні військовослужбовці таких професій : інспектор прикордонної служби, кінолог, водій (категорії ВС , ВСD), фельдшер, зв’язківець  . А якщо у шукача роботи немає відповідної військової підготовки, його направляють до навчального центру.

На завершенні заходу присутні отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися.

Така співпраця Вітовського  районного центру зайнятості з Окремим регіональним центром комплектування Державної прикордонної служби України і надалі буде продовжено. 

Вітовський  районний центр зайнятості

Всі новини →