Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Профорієнтаційна робота з молоддю.

12/04/2018

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а чи варто здобувати вищу освіту взагалі.

Що порадити випускникові і його батькам? Звичайно ж, всерйоз замислюватися над тим, ким бути, варто було класі в дев'ятому, чи у десятому. Куди піти навчатись? Як стати успішною людиною? Треба  здобувати якісну освіту та отримати професію за покликанням душі , щоб кожен ранок із задоволенням хотілося йти на роботу й приносити користь .

 На виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки Вітовський районний центр зайнятості згідно з угодою про співпрацю 12 квітня 2018 року організував зустріч Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг з учнями 8-10 класів Прибузької ЗОШ І-ІІІ ст. Галицинівської ОТГ Вітовського району. Бойко Олена –соціальний педагог під час спілкування з учнями проінформувала учнів про умови для вступу до навчального закладу, а саме необхідні документи , які потрібно надати для вступу у ліцей, про матеріально-технічну базу ліцею. Вибір навчатися у Миколаївському ліцеї будівництва і сфери послуг дає змогу отримати : безкоштовне навчання, інтегровану підготовку з декількох професій, повну загальну середню освіту, безкоштовне проживання в гуртожитку і саме головне учні ліцею на 100 % забезпечуються роботою. Також Олена проінформувала про професії, які можна здобути у ліцею.  Учні задавали безліч питань, на які отримували відповіді.

Вітовським районним центром зайнятості продовжується профорієнтаційна робота щодо орієнтації шкільної молоді, населення об’єднаних територіальних громад на потреби ринку праці.

 Вітовський районний центр зайнятості

Всі новини →