Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових соціальних гарантій»

10/05/2018

10 травня у Вітовському районному центрі зайнятості відбувся семінар за темою: „Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових соціальних гарантій”. В заході прийняли участь вісім представників підприємств Вітовщини.

Семінар відкрила  голова комісії з припинення юридичної особи, в.о. директора Тетяна Лукашук, яка відмітила, що працевлаштування — одна з найактуальніших проблем населення не тільки нашого регіону, але й всієї України. Особливо важко доводиться сьогодні тим, хто потребує соціального захисту. Держава забезпечує надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатним громадянам у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Деренюга звернула увагу присутніх на те, що за своїм призначенням служба зайнятості покликана сприяти роботодавцям у доборі кваліфікованих працівників та допомагати населенню у пошуках роботи. І насамперед, це відчувають на собі соціально незахищені категорії громадян, конкурентоспроможність яких на ринку праці значно нижча, ніж у інших шукачів роботи. Звісно, беручи на роботу таких осіб, роботодавець зазнає певних незручностей і має докладати більших зусиль, щоб отримати очікуваний результат. І в цьому випадку Законом України «Про зайнятість населення» передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, зокрема молоді, жінок, осіб віком понад 50 років та інших вразливих категорій громадян. Закон проводить це стимулювання шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску».

Керівники та працівники відділів кадрів підприємств мали можливість висловити свою думку  та задати запитання до фахівців служби зайнятості.

Підводячи підсумки Тетяна Лукашук висловила свою думку про те, що за своїм призначенням служба зайнятості покликана сприяти роботодавцям у доборі кваліфікованих працівників та допомагати населенню у пошуках роботи. Вона закликала роботодавців до плідної співпраці з метою ефективного надання послуг безробітним, зокрема особам, що мають додаткові соціальні гарантії.

Всі новини →