Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ПРО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЙ

14/05/2018

11 травня, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено правове навчання з соціальними працівниками та фахівцями з соціальної роботи Вітовського району в ході якого детально розглянуто зміни до порядку надання субсидій внесених постановою КМУ від 27.04.2018 №329.

Постановою №329 затверджено новий порядок призначення житлових субсидій та передбачено призначення субсидій на новий період лише на підставі нових заяв і декларацій певним категорія осіб, - зазначила завідувач сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат і компенсацій Веровенко Валентина Олексіївна.

Також, нововведенням став і новий порядок обрахування доходу для призначення субсидій та терміну їх призначення, внесено зміни до соціальних нормативів житла, споживання газу та електроенергії.

Начальник управління Ірина Вікторівна Кулик акцентувала увагу слухачів на тому, що враховуючи ці та інші зміни до порядку надання житлових субсидій, внесених постановою КМУ №329 від 27.04.2018, необхідно провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності подання отримувачами субсидій у встановлених випадках нових заяв і декларацій для розгляду питання призначення субсидії на наступний період.

За більш детальними роз’ясненнями звертайтесь до соціальних працівників та фахівців з соціальної роботи за місцем проживання або до управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації за телефонами 64 47 56.

УСЗН Вітовської РДА

Всі новини →