Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

24 жовтня в смт Первомайське виявлено вірус африканської чуми свиней.

25/10/2018

24 жовтня в смт Первомайське, Вітовського району, Миколаївської області згідно звіту про результати дослідження патологічного матеріалу Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 001918 п.м./18 від свині належної гр.. Кухарик В.В. виявлено вірус африканської чуми свиней.

24.10.2018 оголошено карантин на території домогосподарства гр.. Кухарик В.В., смт. Первомайське, вул. Івана Мазепи, 12.

В зону захисту  встановлено смт. Первоймайське, с. Засілля, с. Квітневе Вітовського району.

В зоні захисту буде проводитися облік усього поголів’я та введена заборона щодо продажу, переміщення, вигульного утримання свиней, та заборона безконтрольного забою свиней. Забороняється ввезення чи вивезення з господарств усіх форм власності живих свиней, продукції з них протягом 40 днів, крім випадків забою свиней на офіційно забійних пунктів підконтрольними Вітовською РДЛВМ. Забороняється на ринках та невстановлених місцях торгівля живими свинями та продуктами з них. Забороняється проведення виставок, ярмарків, базарів та інших заходів пов’язаних із пересуванням та скупченням тварин.

Зоною нагляду встановлено дані населенні пункти: с. Білозірка, с. Червоне, с. Новоселівка,с. партизанське, с. Степове Вітовського району та с. Кисилівка Снігурівського району Миколаївської області.

В зоні нагляду проводится облік всього поголів’я усіх форм власності. Забороняється торгівля на ринках та у невстановлених місцях торгівля живими свинями та продуктами з них. Проводитиметься знищення бродячих собак та котів гуманними методами.

Просимо жителів населених пунктів які ввійшли в зону захисту та зону нагляду дотримуватися закритого режиму утримання свиней та сприяти ветеринарним лікарям Вітовської РДЛВМ та місцевим адміністраціям при обліку свинопоголів’я для подальшого недопущення розповсюдження АЧС.

 

Всі новини →