Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Легальна зайнятість – шлях до гідного майбутнього».

30/10/2018

На даний час нелегальна зайнятість стала, на жаль, нормою нашого життя. Виплата заробітної плати «в конвертах» є однією із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової зайнятості полягають не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти; використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, перш за все – позбавлення працівників соціальних гарантій, втрата страхового стажу для отримання пенсії.

Проблемним питанням легалізації заробітної плати та зайнятості був присвячений семінар з роботодавцями Вітовського району, проведений 25-го жовтня у Вітовській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за участю представника Управління пенсійного фонду України в Миколаївській області.

На початку заходу директор філії Тетяна Лукашук звернулась з привітанням до учасників заходу, ознайомила їх з новітніми сервісами служби зайнятості та перспективами роботи, окремо зупинилась на очікуваних змінах в законодавстві про зайнятість; підкреслила актуальність питання легалізації робочих місць.

Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Інгульського об’єднаного Управління пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області Тетяна Неклець довела до відома учасників заходу  вимоги пенсійного законодавства, розкрила переваги офіційних трудових відносин, які забезпечують отримання соціальних гарантій працівникам. Тетяна Неклець повідомила про дію системи персоніфікованого обліку, яка надає кожній застрахованій особі особисто можливість безоплатного отримання відомостей про заробітну плату та сплату страхових внесків; проінформувала про можливість реєстрації громадян на WEB-порталі Пенсійного фонду України, яка дає змогу отримувати відповіді не виходячи з дому.

На завершення  заходу Тетяна Лукашук зазначила, що офіційна зайнятість є гарантією соціального захисту працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас для роботодавця – це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

 

Всі новини →