Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Докупивши» необхідний пенсійний стаж - одна з можливостей звернутись за призначенням житлової субсидії

01/11/2018

На базі управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації, за участі представників управління соціального захисту та представників Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської обл., відбулася нарада з питань координації спільної роботи щодо надання роз’яснень з питань можливості та порядку сплати ЄСВ за попередні роки для отримання можливості призначення житлової субсидії.

Учасники наради відмітили, що одна з причин відмови у призначенні житлової субсидії (у тому числі на наступний період), визначеної законодавцем - є наявність у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства особи, що досягла 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і в цьому періоді вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У зв’язку з цим, держава дає змогу громадянам подбати про свою майбутню пенсію за різних життєвих обставин, шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Говорячи простіше, громадянам пропонується «докупити» необхідний пенсійний стаж якого не вистачає для пенсії або, наприклад, для призначення субсидії, шляхом укладання договору з територіальним органом доходів та зборів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (одноразова сплата єдиного соціального внеску).

На останку наради присутні обмінялися друкованими інформаційно-роз’яснювальними матеріалами, та домовились про співпрацю в частині надання жителям району роз’яснень з даного питання.

Всі новини →