Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Особа з інвалідністю – рівний член суспільства».

30/11/2018

Головний спеціаліст відділу праці та роботи з персоналом управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Пушенко прийняла участь у семінарі для роботодавців району, який проходив під гаслом «Особа з інвалідністю – рівний член суспільства».

Наталія зазначила, що відповідно до статті 172 КЗпП України, на роботодавця покладається обов’язок організовувати навчання, перекваліфікацію та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

В ході семінару з роботодавцями були обговорені питання особливостей прийому та звільнення осіб з інвалідністю, порядок надання їм щорічних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати, встановлення режиму роботи на умовах неповного робочого дня або переведення його на легшу роботу, що передбачено статтею 170 КЗпП України.

Наприкінці зустрічі, фахівець управління надала змістовні відповіді на запитання учасників семінару і виразила сподівання на плідну співпрацю у вирішені питань дотримання трудових прав осіб з особливими потребами.

Всі новини →