Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Естафету голови Миколаївської ОДА Олексія Савченко прийнято

09/01/2019

7 січня голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук разом із заступником Іриною Кулик завітали до дітей дитячого будинку сімейного типу Соколової Алли Федорівни з привітаннями та подарунками до Нового року та Різдва.

Цей заклад з’явився в районі в 2013 році в родині Алли та Миколи, яка на той час мали власних чотирьох дітей та виявили бажання взяли на виховання 5 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В липні 2014 року до родини Соколових на спільне проживання та виховання влаштовано ще двох дітей. На сьогоднішній день на вихованні у Соколових 7 прийомних дітей, шість хлопчиків та одна дівчинка

Сім’я проживає у великому та затишному будинку в якому у дітей окремі спальні кімнати з сучасними меблями. Біля будинку на просторому подвір’ї облаштовано майданчик для рухливих ігор.

До кожного з прийомних дітей, відповідальні батьки-вихователі, знаходять підхід, сприяють всебічному розвитку, дбають про їх здоров’я та навчання. За час перебування в сім’ї діти стали відповідальними, лагідними і ввічливими.

Голова райдержадміністрації Олександр Демчук подякував Аллі Федорівні та Миколі Миколайовичу за те, що вони роблять для дітей, за те, що в цей важкий час віднайшли в собі сили та можливості, виховуючи власних дітей, взяти на виховання ще й прийомних. «Ви батьки з великої літери! Я вражений Вашим вчинком. Дуже важко піднімати на ноги своїх дітей, а ви піклуєтесь про всіх дітей не поділяючих їх на рідних та прийомних. Діти оточені турботою та любов’ю.» - зазначив Олександр Миколайович. 

Більше фото ТУТ

Всі новини →