Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі – обмеженими фізичними можливостями)»

24/01/2019

24 січня у Вітовській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар з роботодавцями за темою «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі – обмеженими фізичними можливостями)».

Директор -  Тетяна  Лукашук висвітлила ризики та загрози «тіньової» зайнятості:

 -скорочення податкових надходжень;

 -позбавлення працівника та роботодавця трудових прав;

 -можливості користування державними гарантіями.

Провідний  юрисконсульт Покровська О.С. повідомила про відповідальність роботодавців за порушення законодавства з питань праці. Наголосила, що основою соціальної та правової захищеності працівника та роботодавця є офіційне укладання трудових відносин.  

Особливу увагу присутніх було наголошено на легальних трудових відносинах та наслідках для обох сторін. Присутні виявили зацікавленість у співпраці з центром   зайнятості. Спеціалісти  філії надали  інформацію про послуги служби зайнятості, запросили роботодавців скористатись послугами  служби зайнятості у підборі працівників, професійної підготовці кваліфікованої робочої сили, тощо.

У ході семінару особу увагу було приділено необхідності підтримки та працевлаштування осіб з інвалідністю, неповнолітньої молоді, внутрішньо переміщених осіб В ході семінару особу увагу було приділено необхідності підтримки та працевлаштування осіб з інвалідністю, неповнолітньої молоді, внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО.

Наприкінці заходу Юлія Пясецька наголосила увагу, що легальна зайнятість – запорука тісної   співпраці роботодавців з центром зайнятості.

Всі новини →