Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Реформи в дії

31/01/2019

На розвиток житлово-комунального господарства щороку спрямовуються значні матеріальні надходження за рахунок консолідації коштів всіх рівнів (державного, районного бюджетів, бюджетів сільських, селищних рад), залучення інвестиційних коштів, коштів ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку) та інших надходжень.

Найактуальнішим питанням житлово-комунального господарства – є розвиток водопровідно-каналізаційного господарства для забезпечення підвищення рівня життя та добробуту громади Вітовського району.

Починаючи з 2014 року і по цей час немає жодної сільської, селищної ради по якій би не було виконано роботи по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту водопровідно-каналізаційного господарства, з 520 км водопровідної мережі - 40% замінено та відремонтовано, тільки в 2017 році на ці потреби спрямовано більше 8 мільйонів гривень.

Вже завершені роботи по об’єкту нового будівництва водопровідної мережі смт. Первомайське по п’яти вулицях, де майже 70 років взагалі було відсутнє централізоване водопостачання. Вартість будівництва становить 1млн.283тис.20грн.

На даний час тривають роботи по об’єкту «Реконструкція насосної станції II підйому в селі Водокачка Грейгівської сільської ради», який увійшов до проекту Перспективного плану розвитку на 2019 – 2021 роки.

Зміни тривають.

 

Всі новини →