Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Енергозбереження та енергоефективність

06/02/2019

Враховуючи реалії нашого життя першочерговим завданням влади є виконання заходів по енергозбереженню та енергоефективності з метою раціонального використання енергоресурсів та забезпечення незалежності нашої держави від газопостачання.

Значним кроком в цьому напрямку є термосанація (утеплення) закладів бюджетної сфери, будівництво топкових на альтернативних джерелах енергопостачання (відмова від централізованого газопостачання).

Протягом останніх років виконано будівництво топкових (на пілетах) в селі Миколаївське та смт. Первомайське, проведено термосанацію приміщення Первомайської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та будівлі початкових класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До проекту плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки увійшли проекти спрямовані на реалізацію заходів з енергозбереженню та енергоефективності, а саме: капітальний ремонт будівлі (утеплення фасадів) дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» в смт. Первомайське»; капітальний ремонт будівлі основного корпусу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (утеплення фасадів)в смт. Первомайське.

Всі новини →