Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Роботодавцю – компенсація єдиного соціального внеску, безробітному - гідне робоче місце».

07/02/2019

Створення нових робочих місць – один із шляхів розвитку держави, сприяння ефективної зайнятості, а також економічне піднесення роботодавця, добробут його працівників. Одним з найбільш вагомих механізмів стимулювання підприємств та підприємців щодо створення нових робочих місць і працевлаштування на них безробітних є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зростання мінімальної заробітної плати, а також єдиного соціального внеску за найманого працівника, підвищує зацікавленість у користуванні компенсаційними механізмами, які пропонує держава для сумлінних роботодавців.

Сьомого лютого працівниками Вітовської районної філії Миколаївського ОЦЗ проведений семінар для роботодавців району щодо компенсації витрат на сплату сум єдиного соціального внеску.

  Відкриваючи засідання, директор філії Тетяна Лукашук привітала присутніх, наголосила на важливості обраної теми зустрічі, побажала учасникам плідної праці. Заступник директора Вікторія Мазепа згадала історію використання цієї послуги роботодавцями Вітовського району з 2013 року, продемонструвала приклади успішної взаємодії служби зайнятості з роботодавцями у цьому напрямку. Учасники семінару були ознайомлені з умовами надання компенсації єдиного внеску та порядком її надання, отримали інформацію про онлайн-сервіси служби зайнятості. В ході обговорення питань роботодавцями було висловлено подяку службі зайнятості за надану можливість отримати суттєву матеріальну підтримку.

На завершення заходу Тетяна Лукашук нагадала роботодавцям, що створюючи нові робочі місця, вони виконують роль соціальних партнерів реалізації державної політики зайнятості, сприяють зниженню економічної напруженості в районі та підвищенню рівня життя населення; закликала учасників заходу скористатися при цьому фінансовою допомогою служби зайнятості.

Всі новини →