Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Визначення обсягів організації громадських робіт у поточному році (у тому числі – для осіб з обмеженими фізичними можливостями)».

28/02/2019

21 лютого у Вітовській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців  щодо визначення обсягів організації громадських робіт у поточному році.

Директор Тетяна Лукашук привітала присутніх, ознайомила роботодавців з новітніми електронними сервісами служби зайнятості,  висловила побажання плідної співпраці.

В ході  семінару представники сільських та селищних рад Вітовського району були проінформовані про зміни в законодавстві щодо організації громадських робіт та перспективи їх проведення в поточному році. З присутніми було проведене практичне зайняття з оформлення на громадські роботи вигаданих працівників, роботодавці отримали уявлення щодо вимог законодавства з цього приводу та всіх необхідних покрокових процедур організації громадських робіт та їх фінансування. Роботодавці, які вперше висловили бажання щодо співпраці з центром зайнятості з цього питання, були зацікавлені наданими слцжбою зайнятості можливостями.     

Всі новини →