Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Комплекс послуг служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, у тому числі, осіб з інвалідністю

04/03/2019

Днями у Вітовській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар з роботодавцями за темою «Комплекс послуг служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, у тому числі, осіб з інвалідністю ».

Директор - Тетяна Лукашук висвітлила ризики та загрози  масового вивільнення працівників, у тому числі, осіб з інвалідністю. Проінформувала про стан ринку праці в районі та зазначила, що будь-які зміни в роботі підприємств негативно позначаються на його працівниках , а тому виникає необхідність в допомозі роботодавцям.

Провідний фахівець з  питань зайнятості сектору взаємодії роботодавців Юлія Пясецька, розповіла присутнім про основні види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям у ситуації запланованого масового вивільнення працівників Інформувала про те, що в разі запланованого масового вивільнення на підприємстві, працівники центру зайнятості виїжджають на підприємства, надають роз’яснення щодо можливості працевлаштування працівників, які підлягають вивільненню. Окрім цього працівники служби зайнятості пропонують їм профнавчання за спеціальностями, які є актуальними на ринку праці; консультують щодо їхніх прав та державних гарантій.

Провідний юрисконсульт Оксана Покровська наголосила увагу на те, що звільнення працівників – це завжди  складний процес , який вимагає значної  уваги роботодавця. Незнання або недотримання норм при вивільненні працівників може обернутися додатковими фінансовими втратами для підприємства. Вона ознайомила присутніх із статтею 48 Закону України «Про зайнятість населення», щодо поняття про масове вивільнення та подачею звітів до центру зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва праці( форма №4 – ПН).

Наприкінці заходу Юлія Пясецька наголосила, що легальна зайнятість - запорука тісної співпраці роботодавців з центром зайнятості.

Всі новини →