Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Визначення обсягів організації громадських робіт у поточному році (у тому числі – для осіб з обмеженими фізичними можливостями)».

18/03/2019

14 березня у Вітовській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців  на тему: «Організація громадських робіт у 2019 році (у тому числі – для осіб з обмеженими фізичними можливостями)».

Семінар відкрила директор Тетяна Лукашук, яка повідомила присутнім  про  результати спільної діяльності служби зайнятості і підприємств району щодо сприяння працевлаштуванню (в тому числі, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО) , посиленню  соціального захисту безробітних громадян.

Провідний  фахівець з питань зайнятості Юлія Деренюга розповіла  присутнім  про порядок організації громадських  робіт та інших робіт тимчасового характеру в 2019 році . Вона повідомила про перелік видів робіт та перелік сільських та селищних рад на яких будуть організовуватись громадські роботи. Проінформувала присутніх про суми коштів фонду ЗОДССУВБ та місцевого бюджету, що були використані на організацію та проведення громадських робіт у 2018 році, навела позитивні приклади успішної співпраці Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості з сільськими  та селищними радами у 2018 році. Фахівець служби зайнятості на прикладі однієї сільської ради роз’яснила  присутнім всі етапи організації та проведення громадських робіт та правильність заповнення комплекту документів. Представникам сільських та селищних рад був розданий комплект документів для допомоги у роботі.  

Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Мазепа повідомила присутнім  про про умови проходження професійного навчання за робітничими професіями в Центрах ПТО ДСЗ. Повідомила присутнім про можливість здійснення навчання (перенавчання) безробітних за замовленням роботодавців.

В заключному слові  Тетяна Лукашук звернула увагу присутніх на необхідність  плідної співпраці  сільських та селищних рад району із службою зайнятості в плані сприяння працевлаштуванню, в тому числі на громадські роботи, найбільш вразливих верств населення, які потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню, зокрема:  осіб з інвалідністю, внутрішньо-переміщених осіб  та  учасників АТО.

Всі новини →