Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Професіографічна екскурсія «Обираю професію»

15/04/2019

Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи фахівців державної служби зайнятості дає можливість школярам безпосередньо ознайомитись з професіями, отримати багато нової інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями - майстрами своєї справи.

З цією метою та в  рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки 11 квітня 2019 року Вітовською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості була організована та проведена  фахівцем Вітовської філії Савун І.О. професіографічна екскурсія на підприємстві  «Миколаївський глиноземний завод» для  учнів восьмих – десятих класів Галицинівської загальноосвітньої школи  Галицинівської територіальної громади Вітовського району.  Основна мета цього заходу -  допомогти випускникам школи у виборі  майбутньої професії, підняття престижу робітничих професій серед молоді, орієнтація на професії, актуальні  на ринку праці та профілактика безробіття.

Співробітник заводу – Стєнькіна Людмила, яка супроводжувала учнів протягом всієї екскурсії, розповіла школярам про історію заводу, про діяльність підприємства, умови праці та роботою кожної дільниці.

Учні побачили як виглядає глинозем, мали змогу поміряти спеціалізований одяг, в якому працюють робітники заводу – захисна каска, респіратор, захисні окуляри та спеціалізоване взуття.

Профорієнтаційна робота – одна з найважливіших складових виховного процесу, тому потребує особливої уваги.

Організована екскурсія виявилася інформативною та пізнавальною для майбутніх випускників, вона допоможе школярам не розгубитися в своїх намірах, не помилитися з вибором.

Всі новини →