Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Служба за контрактом в Збройних Силах України – актуальна робота сьогодні!

15/04/2019

В рамках акції до Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом 10 квітня 2019 р.  у Вітовській районній філії Миколаївського ОЦЗ було проведено інформаційний  семінар для військовослужбовців та учасників АТО, в якому прийняли участь старший мобільно – вербувальної групи на військову службу за контрактом В/Ч А 3767 – Береговий Олександр та  безробітні особи з числа демобілізованих учасників  АТО  , які зареєстровані у  Вітовській районній філії Миколаївського ОЦЗ.

Основним документом для кожного військовослужбовця є його контракт. Це і є його правова підстава для проходження військової служби. Є різні види контрактів, Які укладаються на різні строки.

В своєму виступі  Олександр Береговий ознайомив безробітних з умовами прийняття на військову службу за контрактом, розповів про соціально-правовий захист військовослужбовців та перспективи росту, пільги для військовослужбовців. Безробітні, задавали безліч питань щодо попередньої професійної підготовки до служби в Збройних силах України, щодо термінів  заключення контракту та інше.

Зустріч проходила в позитивній атмосфері, що сприяло активному спілкуванню та  викликала зацікавленість серед безробітних.

Всі новини →