Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Без історії немає майбутнього.

15/04/2019

"Без історії немає майбутнього. Ця книга – це зброя проти гібридної війни, яку проти нас веде Росія. Підміна історичних фактів настільки глибока, що багато поколінь виховувалась на тій вигідній для Росії інтерпретації історії району і Миколаєва, а ця книга розвінчує ці міфи. Я впевнений, що для школярів Вітовського району, те зерно яке ми заклали в цій книзі, воно пізніше проросте. Ця книга розрахована не на доросле покоління, вона розрахована на тих дітей, які зараз навчаються у школах. І як казав Отто фон Бісмарк: "Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики" тому ця книга дуже на часі." - зазначив керівник апарату Миколаївської ОДА Олександр Демчук.

Сьогодні, 15 квітня у великій залі засідань Вітовської районної ради відбулось представлення книги про історію Вітовського району «Вітовщина. історія рідного краю», яка розповідаю про історію району з найдавніших часів і до сьогодення. Книга написана на основі архівних документальних матеріалів та спогадів людей, які стали свідками історичних подій у нашому краї. 

Друковане видання розраховане на жителів Вітовщини, Миколаєва, краєзнавців, істориків, студентів і школярів

Всі новини →