Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Співпраця з роботодавцями – один з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

18/04/2019

Співпраця з роботодавцями – один з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. Адже вирішення питань зайнятості населення неможливо без налагодження взаємовигідних відносин між роботодавцями та службою зайнятості.

З метою налагодження співпраці служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами для спільного вирішення питань розвитку громади та забезпечення зайнятості її жителів сімнадцятого квітня Вітовською районною філією Миколаївського ОЦЗ проведений виїзний захід в Шевченківській територіальній громаді. На захід були запрошені представники підприємства ТОВ ВЗП «Еліка», розташованого на території громади, з інформацію про діяльність підприємства, професії працівників, можливості працевлаштування. Прийняли участь у заході й роботодавці Шевченківської територіальної громади: Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат, Котляревський дошкільний навчальний заклад, Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради, Відділ культури Шевченківської сільської ради. Директор філії Тетяна Лукашук та спеціалісти повідомили присутнім ознайомили з чинним законодавством про зайнятість населення та соціальним страхуванням на випадок безробіття, правами та обов’язками клієнтів служби зайнятості,  прийняли до уваги побажання щодо наступних зустрічей. У заході прийняла участь заступник начальника Інгульського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Ольга Банних, яка надавала консультації стосовно послуг Пенсійного фонду України, змінах в законодавстві про пенсійне забезпечення.

Керуючий справами виконкому Шевченківської сільської ради Галина Позняк висловила подяку службі зайнятості за організацію цікавої зустрічі та надію на подальшу плідну співпрацю.

Всі новини →