Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Пам'ятаємо та перемагаємо

08/05/2019

8 травня у світі відзначають відразу дві пам'ятні дати: День Перемоги в Європі та День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.

Це особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Цьогоріч разом з усім світом 8 травня у Вітовський райдержадміністрації відбувся тематичний захід з відзначення Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Представники районної влади згадали, наскільки важким періодом історії стала Друга світова війна для багатьох країн, вшанували пам’ять полеглих учасників бойових дій під час Другої світової війни та привітали присутніх з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі і вручили грамоти представникам сільських ветеранських організацій району за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання.

Присутні схилили голови перед пам'яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у Другій світовій війні: на її фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах, схилили голови перед пам'яттю воїнів і мирних громадян України, які віддали своє життя за нашу вільну, незалежну Україну.

Перший заступник голови Вітовської райдержадміністрації АНДРІЙ ПРИХОДЧЕНКО зазначив, що подвиг ветеранів нині є зразком і надихає сучасних українських воїнів, які вже п’ятий рік боронять нашу державу, відстоюють незалежність України.

Згадуючи всіх, хто ціною власного життя приніс мир і спокій на нашу землю, артистка Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру МАРИНА ВАСИЛЬЄВА; керівник народної оперно-вокальної студії Миколаївського міського палацу культури та мистецтв, заслужений артист естрадного мистецтва України ІВАН НОСИК; артист естради ІГОР ГОРДЄЄВ; лауреат міжнародних пісенних конкурсів ІРИНА ЛЕВЧЕНКО творчими подарунками - тематичними піснями та патріотичними композиціями вшанували пам’ять Воїнів-визволителів часів Другої світової і підтримали Героїв сучасних, які захищають нас від агресора на Сході України та побажали, аби в нашій країні якнайшвидше припинилося полум’я лихоліть.

Пам'ятаємо та перемагаємо – лозунг Дня пам'яті та примирення червоною ниттю пройшов через кожну промову, через кожний тематичний номер, розчуливши учасників заходу.

У заходах прийняли участь сільські та селищні голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, апарат районної ради та райдержадміністрації, керівники комунальних закладів, установ та організацій району, голови та члени сільських і селищних ветеранських організацій району, діти війни.

Більше фото ТУТ

Всі новини →