Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Співпраця з об’єднаними територіальними громадами

14/05/2019

З метою розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами 14 травня фахівцем Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості був здійснений виїзд до Шевченківської сільської ради, де було презентовано послуги служби зайнятості, використання  новітніх технологій та електронних сервісів служби зайнятості.

Також на заході був присутній регіональний координатор Громадської приймальні Уповноваженого у Миколаївській області, який проінформував про повноваження та функції Уповноваженого, порядок подання звернень та запитів на отримання публічної інформації, терміни їх розгляду.

Громадська організація NGO Centre UA також не залишила цей захід без своєї уваги. Регіональний представник у Миколаївській області зробила акцент на тому, як же стимулювати підприємців Шевченківської об’єднаної територіальної громади платити податки, що має робити рада ОТГ для того, щоб підприємці вийшли «з тіні» та як допомогти мешканцям ОТГ усвідомити роль місцевих податків для розвитку громади.

Дякуємо за співпрацю голові Шевченківської ОТГ – Шакуновій Тетяні за допомогу в організації та проведенні заходу.

Всі новини →