Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання

17/05/2019

Протягом 2018-2019рр. в Україні впроваджується система підготовки кадрів з елементами дуальної форми навчання в рамках дослідно- експериментальної роботи Всеукраїнського рівня «Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання». До впровадження елементів дуальної форми професійно-технічного навчання кваліфікованих робітників з числа безробітних долучились центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Таке навчання відбувається шляхом поєднання навчання осіб в центрах професійно-технічної освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Саме таке навчання передбачає зміцнення зв’язків навчання з виробництвом, підвищення якості підготовки робітничих кадрів.

Цю інформацію надали підприємствам Галицинівської ОТГ Тетяна Лукашук , директор Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості та провідний фахівець з питань зайнятості  Вітовської філії Пясецька Юлія під час  відвідування 17 травня 2019 року. Тетяна Лукашук  звернула увагу на електронні сервіси служби зайнятості, електронний кабінет роботодавця та оновлений сайт державної служби зайнятості. Роботодавці виявили зацікавленість отриманими пропозиціями, подякували за корисну інформацію.

Всі новини →