Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Підсумок фотопроекту «Об’єктив професій».

30/05/2019

Миколаївський обласний центр зайнятості  визначив переможця та учнів, які приймали активну участь у фотопроекті «Об’єктив професій» .

Мета даного проекту – підготовка молоді до усвідомленого вибору майбутньої професії через ознайомлення з майбутніми професіями та професіями своїх батьків. Зробити фото своєї майбутньої професії або професії одного з батьків та розмістити  його на своєму профілі в Instagram. Учні з великою зацікавленістю викладали фото або декілька, на яких була висвітлена поки що мрія або в когось вже й справжній вибір майбутньої професії.

Вітовська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості нагородила найактивніших учнів Галицинівської та Лиманівської загальноосвітньоіх шкіл Галицинівської об’єднаної територіальної громади Вітовського району , які приймали участь у фотопроекті Миколаївського обласного центру зайнятості для учнів 8-11 класів «Об’єктив професій».

Дякуємо за співпрацю директорам Галицинівської ЗОШ – Вітвицькій Тетяні Володимирівні та Лиманівської ЗОШ- Олійник Олені Володимирівні.

Всі новини →