Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ЗВІТ Про роботу Центру надання адміністративних послуг Вітовської районного державної адміністрації за травень 2019 року

31/05/2019

Робота Центру надання адміністративних послуг Вітовської райдержадміністрації  травні 2019 року була спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів.

Згідно із затвердженим переліком адміністративних послуг, через ЦНАП Вітовської райдержадміністрації надається 97 послуг, із них 49 послуг, суб’єктом надання яких є райдержадміністрація.

За травень 2019 року через ЦНАП надано 848  адміністративних послуг.

Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу користуються послуги, суб’єктом надання яких є Відділ у Вітовському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Так, у травні  2019 року надано  547 таких послуг, із них 340 послуг замовлено он-лайн. Видано 163 рішення про відмову у наданні адміністративних послуг за результатами розгляду поданих документів.

На другому місці за кількістю звернень є послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (283 послуги за травень). Протягом травня видано 1 рішення про відмову у наданні адміністративних послуг з цих напрямків.

Значна увага приділяється відділом моніторингу якості надання адміністративних послуг та висновкам за його результатами. Відвідувачі можуть оцінити роботу ЦНАП, висловити свої зауваження та пропозиції безпосередньо у приміщенні ЦНАП за допомогою скриньки, тощо.

Працівниками відділу надано близько 1000 консультацій суб’єктам звернень.

Всі новини →