Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Міні-ярмарок вакансій – найоптимальніший спосіб як найшвидше укомплектувати вільні робочі місця.

12/06/2019

12 червня на замовлення  ТОВ „Лайм Мані” та ТОВ „Лайм Кеш” у приміщенні Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій для зареєстрованих безробітних за посадами «фахівець», «менеджер (управитель) із надання кредитів». На заході були присутні 10 безробітних.

Начальник відділу кадрів ТОВ „Лайм Мані” Асташева Світлана Анатоліївна та керівник Миколаївського регіону ТОВ „Лайм Кеш” Черненко Тетяна Олександрівна ознайомили безробітних з характеристикою заявлених вакансій, вимогами роботодавців до кандидатів. В ході заходу присутні отримали вичерпані відповіді на запитання щодо обсягів роботи з запропонованими посадами, строків відпусток, роботи у вихідні дні, можливості отримання премій та інших заохочувальних виплат.

По закінченні  міні-ярмарку було запропоновано безробітним заповнити анкети та пройти співбесіду у керівництва.

Світлана Анатоліївна та Тетяна Олександрівна висловили подяку спеціалістам філії за надану можливість підбору працівників.

Всі новини →