Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Популярний європейський автобусний лоукостер заходить в Україну

03/06/2019

Компанія FlixBus - найбільший оператор автобусних перевезень в Європі - найближчим часом планує вийти на український ринок.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію компанії.

Зокрема, у FlixBus анонсували, що 11 червня 2019 року представники компанії проведуть у Києві свою першу в Україні прес-конференцію. Гендиректор компанії в Польщі та Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-моделі FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

 

 

Перші рейси до ЄС з чотирьох міст України компанія запустила ще у 2017 році. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехії (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі - близько доби.

 

Правда, тоді в компанії розповіли про те, що перевезення до та з України буде здійснювати партнер Flixbus - чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.

Сьогодні маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через більш ніж 2000 населених пунктів у 29 країнах. Щоденно виконується близько 350 тис. рейсів.

Всі новини →