Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Відбулася ХХХIV сесія райради

14/06/2019

14 червня відбулася ХХХIV сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради взяли участь перший заступник голови Вітовської РДА, виконувач функцій і повноважень голови Вітовської райдержадміністрації Андрій Приходченко, заступник голови РДА Ірина Кулик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники районних установ та організацій, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

У порядку денному було розглянуто 24 питання. Депутати позитивно оцінили звіт голови райради про його діяльність, затвердили план роботи Вітовської районної ради на ІІ півріччя 2019 року. Були заслухані звіти про хід виконання низки програм економічного, соціального та культурного розвитку Вітовського району на 2019, 2020, 2021 роки, внесли зміни та доповнення до ряду Комплексних та Цільових програм, ухвалили районну Цільову програму територіальної оборони у Вітовському районі на 2019-2021 роки.

Були розглянуті ряд майнових та кадрових питань. Депутати заслухали також виступ начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмилу Бергер про виконання районного бюджету Вітовського району та резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2019 року. І належну увагу приділили розгляду та обговоренню питання про внесення змін до районного бюджету Вітовського району на 2019 рік». 

Всі новини →