Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Відпочинок з користю

25/06/2019

В рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» в Прибузькій ЗОШ І-ІІІ ст. Вітовського району Галицинівської обєднаної територіальної  громади було проведено майстер-класс професії «пожежний-рятувальник. До заходу були залучені діти з 1-го по 8 клас, які перебувають у пришкільному таборі на відпочинку. «Відпочивай, але про професію нагадай!» Під таким гаслом проходив інтерактивно-змагальний захід,  під час якого діти мали можливість приміряти на себе одяг пожежника,  у ігровій формі гасити пожежу. А саме головне кожна дитина змогла тримати в руках шланг з водою, з якого гасять пожежу. Рятувальники провели безліч вікторин та конкурсів, в яких діти із задоволенням брали участь!

«Пожежний-рятувальник» - це людина, яка не лише здійснює свої професійні обов’язки рятуючи життя людей, це професія «за покликом серця».

Професія рятувальник – це життя на благо людей, а кожен з учнів зробить свій  висновок!

Дуже дякуємо за співпрацю рятувальникам ГАЛИЦИНІВСЬКОГО  ЗАГОНУ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ, який не тільки  завжди готовий прийти на допомогу , а й надати дуже цікаву інформацію , яка стосується їх роботі! Сподіваюсь, що хтось з присутніх обов’язково стане пожежним-рятувальником!

Всі новини →