Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Один день подорожі до Одеси запам’ятається на все життя!»

26/06/2019

Напередодні Дня Конституції України, за підтримки заступника голови РДА Ірини Кулик, депутатів Вітовської районної ради сьомого скликання, члени громадської організації «Місцевий осередок ВОІ СОІУ Вітовського району»  здійснили 23 червня2019 року незабутню подорож  до м. Одеси.  Познайомити туристів з Одесою за один день складно, але представники туристичної фірми «Мандрівочка» так вдало організували екскурсію, що ми мали змогу подивитись улюблене місто з трьох сторін:

- наземної: погуляли по історичному центру в компанії екскурсовода; познайомилися з шедеврами архітектури і зодчества; пройшлися по затишному Приморському бульвару та помилувалися ландшафтним дизайном Стамбульського парку та фонтаном «Грот Діани»; сфотографувались біля дволикого фонтану Греческого парку видатного одеського скульптора Михайла Реви; пройшлися знаменитими Потьомкінськими сходами та старовинними вулицями… І звичайно ж ознайомились з найціннішою з архітектурних пам'яток міста і найгарнішою театральною спорудою України – витонченою будівлею Національного академічного театру опери та балету!

- пізнавальної: ознайомилися з насиченою історією вітчизняного кінематографа – відвідали Одеську кіностудію, яка нещодавно відзначила 100-річний ювілей від часу заснування та є однією з найдавніших у світі. Саме тут було знято понад 700 фільмів різних жанрів. А наші мешканці з сіл та селищ Вітовського району : Первомайського, Шевченкове, М-Ларине, Мирного, Партизанського, Галицинове, Воскресенського, Полігону мали змогу з цікавістю побувати на різноманітних кіно майданчиках і павільйонах, посидіти за предметами бутафорії і атрибутів,  розглянути оригінали костюмів знаменитих артистів, які знімались у фільмах, які стали кіно шедеврами:  це й "Небезпечні гастролі", "Весна на Зарічній вулиці", "У пошуках капітана Ґранта", "Пригоди Електроніка", "Місце зустрічі змінити не можна" та багато інших. Всім дуже сподобалось відвідування  Музею експозиції кіно з багатьма залами, які присвячені Вірі Холодній, фільмам «Д’Артаньян і три мушкетери», «В’язень замка Іф» ті ін.

- театральної: відвідали знаменитий на весь світ Одеський національний академічний театр опери та балету та були глядачами оновленої версії балету Петра Чайковського «Лебедине озеро».  Особлива витонченість рухів артистів балету просто зачарувала всіх присутніх! А під час антракту всі із захопленням розглядали  внутрішню архітектуру театру, яка витримана  в стилі французького “рококо” з розкішно прикрашеними різними ліпними орнаментами з тонкою позолотою, оригінальними світильниками та  канделябрами. А ще  особливо  вразила всіх одна з визначних пам’яток театру  – люстра, яка важить понад дві тонни, і є точною копією, тієї, що прикрашала зал  театру ще в далекому 1887році.

Такий  один день подорожі до Одеси запам’ятається всім нам на все життя! Адже більшість учасників екскурсії вперше побували в театрі! Ще раз хочеться подякувати депутатам Вітовської районної ради, які частково надали допомогу в оплаті подорожі до міста Одеси. Велике Вам спасибі!

Ольга Сливка Голова громадської організації «ВОІ СОІУ Вітовського району»

Всі новини →