Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

НА ВІТОВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 23-Ю РІЧНИЦЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27/06/2019

27 червня, напередодні великого державного свята, 23-ї річниці Конституції України, в великій залі Вітовської районної ради відбувся тематичний захід. Урочисте зібрання розпочалося виконанням Державного Гімну України. Участь у соціокультурній акції взяли перший заступник голови, виконувач функцій і повноважень голови Вітовської районної державної адміністрації АНДРІЙ ПРИХОДЧЕНКО, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району, а також громадськість краю та журналісти. Звертаючись до учасників зібрання, Андрій Володимирович, зокрема, сказав, що відзначаючи чергову річницю Конституції України, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та злагоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи багатовікову конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава –це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Андрій Приходченко привітав присутніх з Днем Конституції України та вручив Почесні грамоти за активну громадську позицію та у зв'язку з відзначенням Дня Конституції України.

Своїми виступами вітовчан вітали найкращі колективи та окремі виконавці Миколаївської обласної філармонії, бажаючи присутнім миру, злагоди, добробуту, здоров’я, впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Більше фото ТУТ

Всі новини →