Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Шановні виборці Вітовського району!

04/07/2019

21 липня 2019 року ми з Вами обиратимемо народних депутатів України на позачергових виборах. Жителі району, що є виборцями і мають право голосу на цих виборах відповідно до Конституції України, зможуть проголосувати на 41 звичайній виборчій дільниці, що утворені в районі на постійній основі.

Починаючи з 10 липня на кожній виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців, де кожен виборець, що до неї належить, може прийти і перевірити себе на включення.

До 10 липня включно кожен виборець отримає іменне запрошення з повідомленням про своє включення до попереднього списку виборців на певній виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, контактний номер телефону, розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування. Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом із довідкою повинна бути надана дільничній виборчій комісії до 20 години 19 липня 2019 року.

Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться неточності у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до Вашої дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Такі заяви приймаються до 15 липня включно.

Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси (ТЗМГ). Для цього виборцю необхідно особисто (з паспортом) звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або за місцем перебування. За наявності підстав цим виборцям буде змінено місце голосування, про що видається відповідне посвідчення. У разі, якщо виборча адреса виборця знаходиться за межами відповідного одномандатного округу, виборець отримає лише бюлетень для голосування у загальнодержавному окрузі. Вітовський район разом з Центральним районом м. Миколаєва відноситься до 129 виборчого округу. Вказані виборці на час цих виборів будуть у списках на новій дільниці.

Але все це можливо тільки до 15 липня, оскільки в цей день у реєстрі виборців починається формування уточнених списків, за якими і буде проводитися голосування. Якраз в уточнений список виборців, який на виборчих дільницях буде знаходитися з 19 липня, включаються громадяни, що змінили місце голосування за власними заявами.

Якщо ж Ви не знайшли себе у списку виборців, то Ви ще можете звернутись до суду не пізніш як за два дні до дня голосування, за рішенням якого  Вас можуть включити у списки виборців на дільниці.

У день голосування 21 липня зміни до уточненого списку виборців  вносяться виключно на підставі рішення суду.

Щоб не залишитися осторонь виборчого процесу потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців, і, власне, прийти на вибори.

Наявність паспорта для отримання бюлетеня в день голосування, для уточнення своїх даних в Реєстрі, для зміни місця голосування ОБОВ’ЯЗКОВА. Для осіб, недавно прийнятих до громадянства України, допускається наявність тимчасового посвідчення громадянина України.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Вітовської районної державної адміністрації: м.Миколаїв, просп.Богоявленський, 306, каб.101. Графік прийому виборців: з 8.00 до 17.00; в п’ятницю: з 8.00 до 16.00, у вихідні дні: з 9.00 до 15.00. Телефон для довідок : 60 05 23, 60 06 40, 60 06 47.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Вітовської райдержадміністрації

Всі новини →