Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Перлини Півдня - 2019: творчі, активні, щасливі»

11/07/2019

05 липня 2019 року представники громадської організації «Місцевий осередок ВОІ СОІУ Вітовського району»  взяли участь  у ХІ обласному авторському пісенно-літературному  конкурсі “Перлини Півдня” серед людей з інвалідністю, який проходи на базі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.  Даний захід сприяє соціальній адаптації, творчому розвитку та підіймає громадянський дух у людей з інвалідністю.

Привітати конкурсантів та вручити грамоти і подяки прийшли заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та заступник Миколаївського міського голови Олександр Омельчук. Також прозвучали вітання від голови громадської організації Миколаївської обласної організації «Союзу осіб з інвалідністю України» Ольги Степаненко.

Перед початком конкурсу гості та відвідувачі мали змогу оглянути виставку робіт з художнього та декоративно-прикладного мистецтва осіб з інвалідністю. Там були представлені і роботи Вітовських майстринь: Валентини Кердікашвілі з с. Благодатне Партизанської сільської ради (монохромна вишивка «хрестиком» картин, подушечок, серветок)  та роботи  Людмили Слободецької з с. Полігон Шевченківської ОТГ ( власноруч пошиті жіночі сумочки з тканини, оздоблені вишивкою квітів зі стрічок та аплікацією ).

Життєрадісний, цілеспрямований, завжди усміхнений, а головне – надзвичайно талановитий, неодноразовий учасник та переможець попередніх обласних авторських конкурсів художньої творчості – Сергій Возан, мешканець с.Калинівки Воскресенської ОТГ, за виконання авторської пісні  “Кохана моя ”  виборов ІІ місце у жанрі  « Авторська пісня»  та отримав Почесну грамоту від виконувача обов’язків голови облдержадміністрації  В’ячеслава Боня за активну життєву позицію, літературно - проявлену майстерність у пісенно-літературних видах мистецтва  та активну участь в ХІ обласному авторському  конкурсі з художньої творчості серед людей з інвалідністю .  Сергій Возан показав себе творчо багатогранним і вже ніхто не уявляє  «Перлини» без його участі.

  Дипломанти конкурсу Олексій Лебедич з с. М-Погорілове та Валентина Кердікашвілі з с. Благодатне Партизанської сільської ради вперше брали участь у обласному конкурсі та отримали Подяки  від голови  громадської організації Всеукраїнської організації «Союзу організацій осіб з інвалідністю України» Василя Назаренко (м. Київ) за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок  у справу соціального захисту  осіб з інвалідністю, розвиток і підтримку інвалідного руху .

Олексій Лебедич також отримав диплом  в номінації « За вірність поетичному слову»  від директора департаменту соціального захисту облдержадміністрації  Ольги Єльчієвої та голови ГО «Миколаївської обласної організації СОІУ» Ольги Степаненко.

Саме такі заходи спрямовані на активізацію участі осіб з інвалідністю  у громадському та культурному житті суспільства та дають змогу відчути людям з вадами здоров’я ( які  самостійно, без допомоги, навіть на сцену вийти не можуть) відчути,  що вони  дійсно ЩАСЛИВІ вже СЬОГОДНІ , бо вони дійсно активні, творчі, діють і здобувають перемогу! А здоровим людям треба навчитися у них мистецтву жити.

ГО «Місцевий осередок ВОІ СОІУ

Вітовського району»

Всі новини →