Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Професійний бульвар

11/07/2019

10 липня у Шевченківській об’єднаній територіальній громаді - с. Котляреве відбулася виїзна акція у формі «Професійний бульвар». Увага мешканців громади була зосереджена на рекламі професії «бухгалтер», яка на сьогодні є «гарячою» в Територіальному центрі соціального обслуговування Вітовського району. Також фахівці презентували робітничі професії - чистильник, електромонтер, які пропонує ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» та ТОВ «Охорона МГЗ».

Місцеві мешканці без зайвих витрат часу отримали повну інформацію щодо комплексних послуг, які надає Служба зайнятості населенню, а саме працевлаштування, можливість професійного навчання, підвищення кваліфікації та отримання можливості відкриття власної справи.

Захід виявився дуже корисним. Служба зайнятості і надалі буде проводити такі виїзні акції для допомоги населенню у вирішенні проблем.

Формулюючи висновок зустрічі, можна сказати: тим, хто за певних обставин втратив роботу або кому це загрожує, варто знати: упоратися з тимчасовими труднощами можна за допомогою державної служби зайнятості.

З 1 січня 2019 року підприємствами, які розташовані на території Шевченківської територіальної громади Вітовського району було подано 341 вакансія, 315 з яких були укомплектовані, 165 осіб, мешканців Шевченківської ОТГ були працевлаштовані за допомогою Служби зайнятості, 34 безробітні особи підвищили свою кваліфікацію.

Всі новини →