Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Компенсація єдиного соціального внеску – це вигідно роботодавцям».

12/07/2019

Одним з найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо створення нових робочих місць є компенсація роботодавцям службою зайнятості витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  за безробітних, які працевлаштовані на такі місця. Діяльність фахівців служби зайнятості спрямована на зниження плинності кадрів та закріплення безробітних на створених для них робочих місцях.

Вітовською районною філією проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо економічної вигоди та соціальної значимості цієї послуги служби зайнятості. Одинадцятого липня з цього питання проведений семінар, на який були запрошені підприємства та фізичні особи-підприємці району. Під час проведення семінару роботодавцям були надані роз’яснення стосовно умов та порядку отримання компенсації єдиного внеску, акцентуючи увагу на її вигідності для роботодавців, наведені приклади використання цієї послуги роботодавцями. Присутнім були запропоновані новітні онлайн-технології служби зайнятості та дистанційні форми надання послуг клієнтам, висвітлені можливості застосування електронного кабінету роботодавця, надана інформація про проведення службою зайнятості опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік.

На завершення заходу директор філії Тетяна Лукашук наголосила на тому, що створення і збереження робочих місць та забезпечення ефективної зайнятості населення – головні чинники ринку праці, та шлях розв’язання цих проблем – в продуктивному співробітництві служби зайнятості і роботодавців; запевнила присутніх, що служба зайнятості будує співпрацю з роботодавцями на основі врахування їх інтересів.

Всі новини →