Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

З метою презентації послуг служби зайнятості фахівці Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості здійснюють виїзди до об’єднаних територіальних громад.

26/07/2019

Так, під час чергового відвідування с. Прибузьке Галицинівської об’єднаної територіальної громади на робочу зустріч з головою ПСП «Агро-Урожай» Сергієм Тютюнником завітали директор Вітовської районної філії Тетяна Лукашук та завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Тетяна Красота .

У ході зустрічі обговорювалися питання співробітництва у напрямку сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території с. Прибузьке Галицинівської територіальної громади, можливості адресних послуг служби зайнятості, що надаються роботодавцям та населенню.

Одним із важливих напрямків співпраці є організація тимчасових  робіт. Участь у тимчасових роботах роботах дозволяє відновити трудові навички, поліпшити матеріальне становище, а також - отримати постійну роботу.

З початку 2019 року в ПСП «Агро – Урожай» створено більше 100 робочих місць для організації тимчасових робіт; 12 безробітних осіб після закінчення тимчасових робіт були працевлаштовані.

Голова ГО «Новий Світанок» Світлана Карунська прийшла до сільської ради, щоб отримати консультації від фахівців служби зайнятості. Про ці заходи дізналася через Інтернет сервіси.

Із завідуючої дитячим садочком обговорювалися можливість підвищення кваліфікації операторів котельної під замовлення роботодавців.

Учасники консультаційного заходу цікавилися актуальними вакансіями не тільки для себе, а й для рідних та знайомих. Людей також цікавили можливості безкоштовного навчання за сприяння служби зайнятості.

Для жителів об’єднаних територіальних громад це зручно: вони дізнаються  про стан на ринку праці у рідному селі, їм не потрібно їхати до міста та витрачатися на дорогу».

Вітовська районна філія готова і надалі сприяти у вирішенні питань зайнятості мешканців громад та розвитку їх трудового потенціалу.

Всі новини →