Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Легальна зайнятість – запорука добробуту».

29/07/2019

Такі явища, як заробітна плата «в конвертах» і робота без оформлення трудових відносин,  мають глибоке коріння та руйнують суспільство зсередини; позбавляють майбутнього тих, хто отримує тіньову заробітну плату. Погодившись на одержання заробітної плати « в конвертах», громадяни України свідомо обкрадають себе, бо лише офіційно оформлений найманий працівник можу відчувати себе соціально захищеним.

Питання легалізації  праці та заробітної плати було темою семінару для роботодавців Вітовського району, проведеного 25 липня  у приміщенні Вітовської районної філії Миколаївського ОЦЗ. На захід були запрошені юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

Спеціалісти філії розкрили присутнім переваги легального працевлаштування, негативні наслідки тіньової зайнятості, можливості служби зайнятості у підборі кваліфікованих працівників та надання фінансової допомоги в разі створення нових робочих місць і офіційного працевлаштування безробітних на такі місця. Учасникам семінару був запропонований спектр послуг служби зайнятості, в тому числі, мобільні онлайн-додатки та інші новітні сервіси служби зайнятості, запропоновано  надати інформацію про потребу в кадрах на 2020 рік з метою вивчення перспектив розвитку ринку праці та підготовки прогнозу потреби в кадрах.

Присутніх ознайомили з проектом Розпорядження Кабінету Міністрів України щодо детінізацію відносин у сфері зайнятості.

Всі новини →