Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Живи та працюй в Україні!

20/08/2019

Сьогодні «гарячою» є тема міграції осіб з метою працевлаштування. Люди, які незадоволені рівнем заробітної плати , відсутністю роботи  за пошуком кращої долі їдуть працювати за кордон. Проте, перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати ризики, що постають перед людиною.

 «Живи та працюй в Україні!» - під таким гаслом проходив семінар для безробітних у Вітовський районній філії Миколаївського ОЦЗ спільно з регіональним координатором взаємодії з громадскістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області –Вадимом Жепало  для висвітлення даної проблеми.

Небезпека трудового рабства, руйнація сімейних відносин , ускладнення батьківських відносин, торгівля людьми , неможливості соціальних та пенсійних виплат – все це може трапитися з людиною, яка від’їдає легально або нелегально працювати за кордон.

Тому на кожному етапі працевлаштування за кордоном необхідно дотримуватися встановлених норм і правил працевлаштування , володіти повною та достовірною інформацією про роботодавця, мати укладений трудовий контракт.

Закликаємо безробітних осіб шукати роботу та працювати в Україні! 

Всі новини →